KONST / Litografier / Färglitografi 15362006
nr 1536 2006
Färglitografi
Georges Dayes, Byggarbetare. Signerad, numrerad 112/200. Färglitografi, bildmått: 34x49 cm, yttermått inklusive ram: 50x63 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:24:43
24/4 19:19:44
24 apr